
14 086,80 ₴
Міксер Gastromix B7 призначений для замісу різних видів тіста (бісквітного, білкового, заварного, дріжджового, листкового), ідеально підходить для використання в кондитерській промисловості, а також на кухнях ресторанів.
| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм діжі, л: | 7 |
| Швидкість, об/хв: | 0/1020 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль, захисна кришка з прозорого пластику |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 390 |
| Глибина, мм: | 225 |
| Висота, мм: | 420 |
| Вага, кг | 20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gastromix |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна швидкість обертання | 1020 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.3 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 7 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 20 кг |