
54 180 ₴
Шафа морозильна COOLEQ DF40S/S призначена для зберігання продуктів при низьких температурах.
| Діапазон робочих температур, °C: | -15°...-22° |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 321 |
| Розморожування: | автоматичне |
| Тип дверей: | глухі, що самозакриваються |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Товщина ізоляції, мм: | 60 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 595 |
| Глибина, мм: | 650 |
| Висота, мм: | 1850 |
| Вага, кг: | 90 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cooleq |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.5 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 595 мм |
| Висота | 1850 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Вага | 90 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 140 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |