
52 890 ₴
Стіл для піци COOLEQ PS300 призначений для зберігання піци, сендвічів, салатів та інгредієнтів до них у охолодженому стані. Приготування здійснюється на стільниці з нержавіючої сталі.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°...+8° |
| Кількість дверей: | 3 дверки |
| Місткість: | 8хGN1/6 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Наявність борту: | є |
| Об'єм, л: | 400 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.24 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1365 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 1010 |
| Вага, кг: | 135 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooleq |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для піци |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.24 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 1365 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 135 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 400 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |