
55 470 ₴
Стіл з холодильною шафою COOLEQ GN2200TN виконаний з нержавіючої сталі. У стіл вбудовано холодильну шафу зі штучним охолодженням. Стільниця з нержавіючої сталі виконує функцію робочої поверхні кухаря.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°...+8° |
| Кількість дверей: | 2 дверки |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Наявність борту: | немає |
| Об'єм, л: | 314 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1360 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 960 |
| Вага, кг: | 110 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooleq |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 200 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1360 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 960 мм |
| Вага | 110 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 256 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |