
9 133,20 ₴
Професійна мікрохвильова піч BECKERS призначена для приготування, підігріву готових страв, а також для розморожування продуктів та напівфабрикатів на підприємствах громадського харчування, торгівлі та в домашніх умовах.
| Ємність, л: | 23 |
| Потужність мікрохвильового випромінення, В: | 900 |
| Розміри камери, мм: | 315х320х270 |
| Тип управління: | електронний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 483 |
| Глибина, мм: | 389 |
| Висота, мм: | 281 |
| Вага, кг: | 15 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Об`єм | 25 л |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1500 Вт |
| Максимальна потужність конвекції | 220 Вт |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 900 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 289 мм |
| Ширина | 483 мм |
| Глибина | 389 мм |
| Вага | 15 кг |