
2 734,80 ₴
В комплекті Фритюрниця AIRHOT EF6 економ :
• Фритюрниця 220 вольт;
• Кошик 210х180х120 - 1;
• Кришка - 1;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Кількість постів: | 1 |
| Кран зливу масла: | немає |
| Об'єм ванни, л: | 6 |
| Робоча температура, °C: | 60-200 |
| Розміри кошика, мм: | 210х180х120 |
| Тип: | електро |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 450 |
| Глибина, мм: | 285 |
| Висота, мм: | 310 |
| Вага, кг: | 4.2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масла | 6 л |
| Кількість кошиків | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 4.2 кг |