

8 668,80 ₴
Фаршмішалка AIRHOT MM-11 призначена для перемішування фаршу та доведення його до однорідної консистенції. Обладнання унікальне тим, що в ньому можна перемішувати не тільки м'ясний фарш, а й рибний фарш, овочеві рагу, сир і навіть густе тісто.
| Місткість | 11 л |
| Корисна навантаженість: | 7,5 кг |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 320 |
| Глибина, мм: | 230 |
| Висота, мм: | 300 |
| Вага, кг | 6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 300 мм |