
4 282,80 ₴
Рисоварка AIRHOT RC-180 призначена для приготування всіх сортів рису на підприємствах громадського харчування. Процес приготування дуже простий – достатньо завантажити потрібну кількість рису в ємність та залити відповідною кількістю води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Призначення | Професійне |
| Тип приладу | Рисоварка |
| Об`єм | 18 л |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Відстрочка старту | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 345 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Вага | 12 кг |