

5 882,40 ₴
Електроплитка індукційна AIRHOT IP2000 SLIM підходить для всіх типів кухонь, зручна на презентаціях та заходах виїзного обслуговування. Тепло передається безпосередньо до дна посуду, не нагріваючи конфорку, завдяки чому плита витрачає менше енергії.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Тип управління: | сенсорне |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3,5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 355 |
| Висота, мм: | 105 |
| Вага, кг: | 6,3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид конфорки | індукційна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 4.8 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |