
3 508,80 ₴
Марміт широко використовується на підприємствах громадського харчування для збереження температури страв. Як правило, даний вид теплового обладнання застосовується у складі ліній самообслуговування, шведських столів чи технологічних кухонних ліній.
| Об'єм, л: | 5 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 285 |
| Глибина, мм: | 285 |
| Висота, мм: | 352 |
| Вага, кг: | 4.15 |
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 5 л |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 285 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Висота без кришки | 352 мм |