
26 883,60 ₴
Картоплечистка AIRHOT HLP-10 ECO підвищить продуктивність очищення картоплі та інших коренеплодів від шкірки порівняно з ручним способом очищення.
| Об'єм, л: | 10 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.55 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавійка |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 460 |
| Глибина, мм: | 460 |
| Висота, мм: | 785 |
| Вага, кг: | 48 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.55 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 785 мм |
| Вага | 48 кг |