
5 211,60 ₴
Електрокип'ятильник-кавоварка AIRHOT CP15 використовуються на підприємствах громадського харчування та торгівлі, в офісах та готелях для приготування кави з мелених зерен. Особливість полягає у відсутності необхідності підготовки кип'яченої води в окремій ємності.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+100 |
| Об'єм, л: | 14 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 340 |
| Глибина, мм: | 340 |
| Висота, мм: | 600 |
| Вага, кг: | 4,8 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Розташування | Настільне |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Діаметр | 340 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Довжина: | 450 |