
6 243,60 ₴
Гриль роликовий із захисним екраном AIRHOT RG-9S призначений для обсмажування сосисок, ковбасок, сардельок, а також м'ясних та рибних паличок. Кожен ролик нагрівається зсередини своїм теном.
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+250 |
| Кількість роликів: | 9 |
| Діаметр роликів, мм | 25 |
| Довжина роликів, мм | 440 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал роликів: | нержавіюча сталь (хромована) |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.69 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 590 |
| Глибина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 420 |
| Вага, кг: | 15 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль роліковий |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Місткість | 8 шт. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.69 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 12 кг |