
7 224 ₴
Гриль роликовий AIRHOT RG-11 призначений для обсмажування сосисок, ковбасок, сардельок, а також м'ясних та рибних паличок. Кожен ролик нагрівається зсередини своїм теном.
|
|
|
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+300 |
| Кількість роликів: | 11 |
| Довжина роликів, мм | 440 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал роликів: | нержавіюча сталь (хромована) |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.65 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 560 |
| Глибина, мм: | 485 |
| Висота, мм: | 178 |
| Вага, кг: | 11 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль роліковий |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Місткість | 10 шт. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.65 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 178 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 485 мм |
| Вага | 11 кг |