
6 037,20 ₴
Вітрина теплова настільна AIRHOT HW-2 - це професійне теплове обладнання для підігріву, короткочасного зберігання та експозиції випічки, пирогів, тортів, різноманітних закусок та інших страв. Вітрина скляна вертикальна оснащена двома полицями та поставляється з двома піддонами в комплекті, що робить її функціональною та зручною у використанні. Дверцята вітрини розсувні, розташовані з боку оператора, забезпечуючи легкий доступ до продукції та зручність обслуговування. Яскрава конструкція з гнутим склом приверне увагу відвідувачів та забезпечить огляд усієї експозиції. Корпус вітрини виготовлений з пофарбованої сталі, що гарантує надійність та довговічність конструкції.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+80 |
| Кількість полиць: | 2 |
| Об'єм камери, л: | 130 |
| Обертання полиць: | немає |
| Тип вітрини: | гастрономічна |
| Форма скла: | з радіусним склом |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 660 |
| Глибина, мм: | 500 |
| Висота, мм: | 620 |
| Вага, кг: | 23 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Тип управління | Механічне |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал дверей | Скло |
| Спосіб відкривання дверей | Обертовий |
| Конфигурация стекла | Гнуте |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість гастроемкостей | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 620 мм |
| Вага | 23 кг |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 кВт |