
128 432,40 ₴
Апарат для виробництва пончиків EWT Inox MT100 – це передове обладнання, яке спроектоване для ефективного та якісного виробництва пончиків у великому обсязі.
Ідеально підходить для пекарень, кафе, ресторанів та інших підприємств харчової промисловості.
Апарат для виготовлення пончиків EWT INOX MT100.
• Апарат здатний виробляти до 300 пончиків на годину, що робить його ідеальним рішенням для підприємств з великим обсягом продажів;
• Виготовлений із міцної нержавіючої сталі, забезпечуючи довговічність та гігієнічність використання;
• Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє легко налаштовувати та контролювати процес приготування;
• Економія часу Завдяки високій продуктивності та автоматизованому процесу приготування можна значно скоротити час на виробництво пончиків;
У комплекті. Апарат для виробництва пончиків EWT Inox MT100
• Апарат для виробництва пончиків EWT Inox MT100;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1050 |
| Глибина, мм: | 600 |
| Висота, мм: | 750 |
| Вага, кг: | 42 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Автоматичне |
| Об'єм фритюру | 12 л |
| Об'єм дозатора | 7 л |
| Продуктивність | 200 шт./год |
| Максимальний час розігріву до робочої температури | 30 хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1050 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 42 кг |