
33 798 ₴
Тістоміс FROSTY FSV-20L необхідне електромеханічне обладнання, що часто використовується в піцеріях, кондитерських цехах, пекарнях, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Тістоміс призначений для приготування різних видів тіста. Серед величезного асортименту тістомісильників, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники FROSTY (Італія) користуються заслуженим попитом у знавців кулінарної справи. Тістоміси FROSTY - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
Тістоміс FROSTY FSV-20L укомплектований діжею на 20 л вмісту. Вихід тіста становить 12 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує відмінний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в даному тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - якісна нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 20% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс FROSTY FSV-20L просто миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.
В комплекті. Тістоміс FROSTY FSV-20L:
• Тістоміс спіральний 220 вольт;
• Інструкція;
• Гарантія 12 місяців.
Виконання: незнімна дежа, нерухома верхня частина
Кількість швидкостей: 2
Об'єм діжи, л: 20
Одноразове завантаження тесту, кг: 12
Тип робочого органу: спіральний
Швидкість обертання діжі, об/хв: 12/20
Швидкість обертання робочого органу, об/хв: 150/200
Гарантійний термін: 12 місяців
Основні характеристики
Потужність, кВт: 1,5
Напруга, В: 220
Матеріал виконання корпусу: Пофарбована сталь.
Таймер до 30 хв.
Мікровимикач на кришці діжі
Кнопка аварійної зупинки.
Країна виробник: Італія
Габарити
Ширина, мм: 390
Довжина, мм: 730
Висота, мм: 900
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 200 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Завантаження тесту | 12 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 730 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага | 90 кг |