






57 688,80 ₴
Панель керування: електромеханічна
Утеплені двостулкові двері з посиленими петлями.
Бак із закругленими краями зменшує скупчення бруду.
Фільтри та мийні рукави виготовлені з композитних матеріалів.
Система фільтрації «dFilter» забезпечує подвійну фільтрацію великих частинок бруду та мікрофільтрацію на внутрішній поверхні дрібних частинок бруду.
Підключення до холодної та гарячої води (не більше 50 С)
Повністю автоматичний цикл
Кошики легко знімаються з супорту
Допустимий тиск подачі води: від 2 до 4 бар
В комплекті:
Стаканомийна машина Frosty ECO40 220 вольт
Вбудований дозатор миючого та ополіскувального засобів;
Кошик універсальний;
Вставка для столових приладів;
Інструкція з експлуатації;
Гарантійний талон 12 місяців.
Опція:
зливний насос
Ємкість бака, л: 11
Ємкість бойлера, л: 3
Вбудовані дозатори: дозатори миючого і ополіскуючого засобів
Витрата води, л/цикл: 1.5
Максимальна висота келихів, мм: 276
Максимальний діаметр тарілок, мм: 300
Продуктивність, касет/год: 30
Розмір касети, мм: 350x350
Тривалість циклу мийки, сек: 120
Тип управління: електромеханічна
Комплектація:
корзина универсальная, вставка для столовых приборов
Гарантійний термін: 12 місяців
Основні характеристики
Потужність, кВт: 2.5
Напруга, В: 220
Країна виробник: Італія
Габарити
Ширина, мм: 480
Довжина, мм: 517
Висота, мм: 696
Вага, кг: 30
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Склянкомийна машина |
| Тип обладнання | Однокамерне |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр тарілок | 300 мм |
| Максимальна висота склянок | 276 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 517 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 696 мм |
| Об'єм мийної ємності | 11 л |
| Вага | 30 кг |