

17 131,20 ₴
М'ясорубка FROSTY TK-22A призначена для подрібнення свіжого м'яса і риби до стану фаршу. М'ясорубки FROSTY - це найкраще рішення для професійної кухні. Даная модель м'ясорубки відрізняється міцністю матеріалів, простотою конструкції та корпусом з матеріалу - який не піддається корозії й не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Ріжучий вузол системи - enterprise;
• Потужний, довговічний вентильований двигун;
• Може перемолоти до 250 кг м'яса на годину;
• Функція реверс (зворотний хід) - є;
• Розміри, мм: 252x395x515;
• Швидкий і легкий процес розбирання м'ясорубки, що дає можливість не витрачати багато часу на його чистку;
У комплекті. М'ясорубка FROSTY TK-22A:
Правила роботи. М'ясорубка FROSTY TK-22A:
1. М'ясорубка застосовується для подрібнення тільки свіжого м'яса.
2. М'ясо повинно бути без додаткових твердих частинок.
3. Заборонено включати м'ясорубку в холосту!
4. При напруженому використанні машини її необхідно заглушити та дати охолонути 15 хвилин.
5. При неправильному складанні ріжучого вузла елементи перестануть працювати, що може привести до поломки інших деталей. Тоді ремонт м'ясорубки буде НЕ ГАРАНТІЙНИМ!
6. Крім того, необхідно підтримувати належний рівень гігієни: щодня проводити чистку м'ясорубки.
| Продуктивність, кг/год: | до 250 |
| Частота обертання шнека, об/хв: | 218 |
| Система ножів: | enterprise |
| Реверс: | є |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Комплектація: | завантажувальний лоток, штовхач, решітки 6 мм, 8 мм, 10 мм, ножі 2 шт |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.85 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 252 |
| Довжина, мм: | 395 |
| Висота, мм: | 515 |
| Вага, кг: | 32 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.85 Вт |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Висота | 515 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |