


45 562,80 ₴
Кутер FROSTY FC-8V2 типу - кутер - електромеханічне обладнання яке використовується в кухнях кафе і ресторанів, в заводських цехах, в супермаркетах для швидкого і якісного подрібнення продукту, приготування різних форм майонезів та ін. З ним можна рубати м'ясо (крупно рубаний, дрібно рубаний), подрібнювати будь-які продукти (курага, чорнослив, крабові палички, кальмари, варене м'ясо, сир, варені яйця та ін.). Завдяки регулюванню швидкості можна самим управляти подрібненням. Більше швидкість - дрібніше подрібнення. Професійний кутер складається з чаші і власне ріжучої частини. У чаші є декілька різних за формою ножів, які по черзі опускаються в ємність, таким чином в Кутері поєднується процес нарізки і перемішування.
Особливості:
В комплекті:
► Кутер - потужний кухонний інструмент, призначений для швидкого роздрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується великими ножами з зубчиками, здатними перемелювати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але не справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - поєднання блендера і міксера - високі обороти і сталеві ножі з зубчиками, принцип роботи яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Здатний працювати при заповненні чаші на 60%, ідеальний для виробництва майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - обладнання що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. В ході готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 8 |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Режим пульсації: | немає |
| Тип: | кутер |
| Швидкість, об/хв: | 1500/2800 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 435 |
| Довжина, мм: | 435 |
| Висота, мм: | 665 |
| Вага, кг: | 23 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Куттер |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 435 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Висота | 665 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Об'єм ємності | 8 л |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |