
26 058 ₴
Технічні характеристики шафи барної Frosty GN126H:
Об'єм, л: 126
Кількість дверей: 1
Тип дверей: скляні
Вентильований автоматичний термостат
Кількість полиць: 2
Матеріал камери всередині: алюміній
Матеріал корпусу: фарбована сталь
Підсвічування: є
Робоча температура, °С: +2...+8
Напруга живлення, В: 220
Потужність, кВт: 0,20
Габарити, мм: 600х505х895
Виробник: Frostу, Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильний мінібар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Міні-бар | Так |
| Номінальна споживана потужність | 0.2 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 895 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 126 л |