
39 732 ₴
Технічні характеристики шафи барної Frosty FBB320HS:
Об'єм, л: 304
Кількість дверей: 3
Тип дверей: скляні
Розсувні двері
Вентильований автоматичний термостат
Кількість полиць: 6
Матеріал камери всередині: нержавіюча сталь
Матеріал корпусу: фарбована сталь
Підсвічування: є
Робоча температура, °С: 0...+10
Напруга живлення, В: 220
Потужність, кВт: 0,33
Габарити, мм: 1350х520х850
Виробник: Frostу, Італія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильний мінібар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Міні-бар | Так |
| Номінальна споживана потужність | 0.33 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 1350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 304 л |