
14 602,80 ₴
Шафа барна для напоїв Frosty FCB-75 використовується для зберігання та охолодження напоїв та продуктів у барі, кав'ярні, кафе, готелях та в приватних будинках. Відрізняється компактними розмірами та економним споживанням електроенергії.
LED підсвічування блакитного кольору. Сенсорний дисплей. Передні ніжки регулюються. Двері: рама: чорний пластик, фасад: скло.
Технічні характеристики FCB-75:
Об'єм 66 л
5 пофарбованих гратчастих полиць
Робоча температура, °С: +4...+16
Охолодження: статичне
Потужність 0,066 кВт:
Напруга живлення 220 В
Навколишня температура, °C +12…+25
Сенсерний дисплей керування
Спосіб відтаювання природний
Габарити 430х470х745 мм
Вага 20 кг
Виробник: Frosty
Гарантія 1 рік.
Полиці:
4 пофарбованих решітчастих полиць 350х330 мм
1 пофарбована решітчаста полиця 350х200 мм
Матеріал:
корпус: фарбований метал (чорний)
усередині: чорний пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота бару | 74 см |
| Глибина бару | 47 см |
| Об'єм рекомендованого холодильника | 66 л |
| Стан | Нове |
| Тип бару | мінібар |
| Ширина бару | 43 см |