
45 562,80 ₴
Плита індукційна Frosty 35-KP4 компактних розмірів на чотири конфорки потужністю по 3,5 кВт кожна - відмінно підійде для ресторану, кафе або їдальні. Корпус із нержавіючої сталі, зручний пульт керування, продуманий доступ для сервісного обслуговування плити.
Переваги індукційної плити Frosty 35-KP4:
+ Економія електроенергії: плита з високим ККД близько 90% споживає електроенергію дискретно, що зменшує загальне енергоспоживання.
+ Компакти розміри в порівнянні з іншими моделями плит - 700 * 750 * 850 мм!
+ Вбудовані системи захисту та безпеки - вже входять у вартість і не вимагають доплат
+ Таймер на тривалий час (до 24 годин)
Технічні характеристики Frosty 35-KP4:
Кількість кофорок: 4 по 3,5 кВт
Напруга 380В/50 Гц
Діапазон потужностей 10 рівнів: від 500 до 3500 Вт
Склокераміка 280х280 мм
Таймер – до 24 годин
Вбудований захист
Розбірний корпус (ніжки з полицею відкручуються)
Габарити 800х900х850 мм (+120 мм борт)
Країна виробник: Італія
Гарантія 1 рік
Вбудовані системи захисту: захист від перегріву, автоматичне виявлення небезпек, датчик захисту ланцюга, висока напруга, запобігання нагріванню дрібних об'єктів, термостат, визначення матеріалу. Система захисту від перегріву відключить обладнання, коли живлення буде нестабільним. На панелі загориться червона лампочка живлення і плита відключиться. Вам нічого не потрібно докуповувати до плити з додаткового обладнання - у самій плиті вже є системи безпеки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид конфорки | індукційна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 14 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Розташування | Підлогове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 990 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |