
33 643,20 ₴
Плита індукційна FROSTY FSI-4 підходить для всіх типів кухонь, зручна на презентаціях та заходах виїзного обслуговування. Тепло передається безпосередньо на дно посуду, не нагріваючи конфорку, завдяки чому плита витрачає менше енергії.
Характеристики:
4 конфорки
Розмір поверхні: 280х280 мм.
Потужність: 4 х 3,5 кВт.
Напруга живлення: 380В.
Діаметр посуду: 120 - 280 мм.
Механічне керування з цифровим дисплеєм.
10 рівнів потужності: 500 - 3500 Вт.
Захист від перегріву.
Подвійна вентиляція - на дні та на задній стінці плитки.
10 вентиляторів.
Максимальне навантаження на поверхню: 30 кг.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Габаритні розміри: 700х750х200 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна споживана потужність | 14 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 700 мм |