
40 402,80 ₴
Однокамерна подова піч рівномірно розподіляє температуру всередині пекарної камери і завдяки цьому виробляє випічку високої якості. Подові печі - це професійне обладнання, яке застосовують у супермаркетах, пекарнях, ресторанах, кондитерських виробництвах, на підприємствах громадського харчування.
Роздільна регулювання температури верхньої та нижньої зони теплової камери за допомогою роздільного регулювання верхніми та нижніми ТЕНами.
Під печі виконаний з металу, фасад виготовлений з нержавіючої сталі, корпус - оцинкована сталь. Піч оснащена 4 термостатами, електронним термометром, цифровим таймером (99 хв) та протиковзкими ніжками.
Технічні характеристики:
Розмір камери, мм: 2 камери по 870х620х220
Розмір листа, мм: 4 шт - 600х400 мм (деко в комплект не входить)
Діапазон температур, ºС: +35...+400
Напруга, В: 380
Потужність, кВт: 13.2
Габарити ДхШхВ, мм: 1220x820x1120
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 13.2 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Розташування | Настільне |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 1220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна висота | 1120 |
| Загальна довжина | 820 |
| Загальна ширина | 1220 |