
36 997,20 ₴
ЛАВОВИЙ ГРИЛЬ FROSTY VLB-826
Лавовий гриль призначений для приготування на решітці шашликів, стейків, риби, сосисок, котлет, ковбасок, грибів і овочів без додавання масла. Продукти зберігають всі свої корисні та поживні властивості. Жир виділяється під час приготування продуктів потрапляє на розпечений лавовий камінь, димить і надає страві апетитний аромат, як на багатті. Так само для поліпшення аромату на камінь додається настій прованських трав.
Камінь поглинає жир, тому на грилі можна по черзі смажити м'ясо і рибу, не побоюючись що запах змішається.
Тени рівномірно прогрівають вулканічну лаву, що гарантує якісну прожарювання продуктів із золотистою скоринкою як на барбекю.
Підключається дана модель до однофазної електромережі з напругою в 220 В. Займає мало місця на прилавку в точках фаст-фуду і на професійних кухнях кафе і ресторану.
Тип підключення: електричний
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Кількість зон нагріву: 3
Розміри робочої поверхні, мм: 760х470
Матеріал робочої поверхні: чугун
Параметри, мм: 820х620х360
Потужність, кВт: 6,6
Напруга, В: 220
Вага, кг: 38
Виробник: Frosty (Италия)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Висота | 360 мм |
| Вага | 38 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Золотистий |