
287 257,20 ₴
Прес для піци використовується для приготування тестових заготівок для піци — коростів. Прес для піци не тільки формує карст, але й трохи підпікає, щоб зберегти форму основи та підрум'янити її. Отже, карст не вбиратиме вологу від начинки та піца добре пропечеться.
Час формування однієї заготовки становить не більш ніж дев'ять секунд. Всі заготовки виходять однієї форми та необхідної товщини і завдяки спеціальній формі пластин, з бортиком.
Оснащен всіма запобіжними пристосуваннями, передбаченими стандартами ЄС і директивою RoHS. Всі ці машини мають мотор-редуктор, кулачок, таймер зупинки та диски.
Диски: - оскільки вони зроблені з алюмінію, швидко нагріваються, що, одночасно зі зниженням заданої температури з 150/170 °C до +130 °C завдяки спеціальному обробленню їх поверхні, дають змогу досягти чималого енергоощадження.;
- завдяки цій обробці дають змогу заготівкам піци легко ковзати;
- завдяки зниженій температурі зберігають високу якість тіста;
- завдяки своєму особливому будові дають змогу отримати заготівки з традиційним бортиком.
Відстань між дисками — від 105 мм.
Тривалість пресування (від 0,1 до 1,5 с) і температура (+130 °C) варіюють залежно від температури закладного тіста (рекомендована температура закладуваного тіста
в діапазоні від +6 °C до +20 °C).
Технічні характеристики:
для заготівки Ø 45 см із крайкою та вагою 250-500 г
запатентовані алюмінієві диски з антипригарним покриттям
регулювання товщини
Корпус із неіржавкої стали
Потужність 6.1кВт
Напруга 380 В
Габарити 630x670x890 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Гарячий прес для піци |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал пластини | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 6.1 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 630 мм |