
171 312 ₴
Тісторозкатка FROSTY TSP520B
Настільна машина Frosty призначена для розкочування листкового тіста з якого потім виготовляються вироби типу круасанів, листкових язичків, фаготтіні, тарталеток, а також для розкочування крутого тіста і для чебуреків. Ідеально підходить для пекарень, кондитерських цехів, кафе та підприємств громадського харчування, завдяки своєму невеликому розміру, економічності та простоті використання.
Корпус машини та захисні грати виконані з нержавіючої сталі, хромовані валки. Розмір вальців діаметром 87х510 мм, розлучення вальців 40 мм. Реверс валків здійснюється за допомогою джойстика. Ширина розкочувальної стрічки 500 мм. Швидкість виготовлення 32м/хв. Управління тестораскаточної машини ручне. Напруга 220В, потужність 0,56 кВт.
Тісторозкатка FROSTY TSP520B
Настільна машина Frosty призначена для розкочування листкового тіста з якого потім виготовляються вироби типу круасанів, листкових язичків, фаготтіні, тарталеток, а також для розкочування крутого тіста і для чебуреків. Ідеально підходить для пекарень, кондитерських цехів, кафе та підприємств громадського харчування, завдяки своєму невеликому розміру, економічності та простоті використання.
Корпус машини та захисні грати виконані з нержавіючої сталі, хромовані валки. Розмір вальців діаметром 87х510 мм, розлучення вальців 40 мм. Реверс валків здійснюється за допомогою джойстика. Ширина розкочувальної стрічки 500 мм. Швидкість виготовлення 32м/хв. Управління тестораскаточної машини ручне. Напруга 220В, потужність 0,56 кВт.
габарити: 2080x880x620 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.56 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1180 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 2550 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 500 мм |
| Кількість валків | 2 пари |
| Розвід валків | 40 мм |