
37 461,60 ₴
Тістоміс Frosty WG-20L призначений для замісу дріжджового і крутого тіста.
Кількість швидкостей: 1.
Швидкість обертання діжі: 12/20 об./хв.
Швидкість обертання спіралі: 150/200 об./хв.
Тип робочого органу: спіралеподібний.
Механізм підняття голови: фіксований.
Механізм кріплення чаші: фіксована.
Об'єм діжі: 21 л.
Продуктивність: кг/год.
Завантаження тіста: 8 кг.
Таймер: до 60 хв.
Корпус пофарбований стійким до подряпин покриттям.
Діжа, сітка і місильний орган виготовлені з нержавіючої сталі.
Мікровимикач на кришці діжі.
Механічний захист рухомих деталей.
| Промисловий спіральний тістоміс одношвидкісний, з об'ємом діжі 21 л. Разове завантаження: 8 кг. Діжа: фіксована. Робочий орган: фіксований. Напруга: 220 В. Потужність: 1,5 кВт. Габаритні розміри: 730x390x900 мм. |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 12 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 200 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 21 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 кг |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 730 мм |