
68 421,60 ₴
Тістоміс FROSTY HTD40B основне електромеханічне обладнання, що часто використовується в піцеріях, кондитерських цехах, пекарнях, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Тістоміс дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи вимішувати тісто вручну, заощадити витрати часу і утримувати менше персоналу для приготування кінцевого продукту. Серед широкого асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання тістомісильники FROSTY (Італія) користуються попитом у рестораторів та кухарів. Тістоміси FROSTY - це оптимальне рішення по співвідношенню ціна/якість в своєму ціновому сегменті.
Тістоміс FROSTY HTD40B оснащений діжею на 40 л вмісту. Вихід тіста орієнтовно становить 24 кг. Технічне виконання тістоміса - знімна діжа, відкидна верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує відмінний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс FROSTY HTD40B дуже просто миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 40 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 24 |
| Таймер: | є |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 11/16 |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 103/156 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.2 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 480 |
| Глибина, мм: | 860 |
| Висота, мм: | 930 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 24 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 156 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2.2 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 40 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Довжина | 860 мм |
| Ширина | 480 мм |