
11 971,20 ₴
СЛАЙСЕР ДЛЯ ОВОЧІВ ЕЛЕКТРИЧНИЙ FES-05 FROSTY - вид професійного обладнання, що найбільш часто використовується в м'ясних магазинах, супермаркетах, гастрономах, кафе або барах для швидкого та регульованого нарізання продуктів гастрономії. Слайсер FROSTY явний лідер на українському ринку в своєму ціновому сегменті.
Призначений для нарізання слайсами овочів та фруктів завтовшки 0-10 мм 2 леза SS 420, розмір леза 160х60 мм розмір харчового отвору: 220х130х130мм макс.розмір продукта 170х130х130 мм вентильований двигун нековзні ніжки вага - 7,2 кг. корпус – нержавіюча сталь потужність: 0,20 кВт/ 220В розм. 355x370x425
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.2 Вт |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Вага | 7.2 кг |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Довжина | 425 мм |