
4 902 ₴
Призначений для нарізання слайсами овочів та фруктів завтовшки 0-13 мм 2 леза SS 420, розмір леза 130х50 мм розмір харчового отвору: 180х100х100мм макс.розмір продукта 140х100х100 мм 6 нековзні ніжки вага - 3 кг. корпус – нержавіюча сталь розм. 280x320x345
Виробник: Frosty
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Ручний слайсер |
| Товщина нарізки | 5.5 мм |