
4 902 ₴
Призначенийдля нарізання слайсами овочів та фруктів завтовшки 0-13 мм 2 леза SS 420, розмір леза 130х50 мм розмір харчового отвору: 250х100х100мм макс.розмір продукта 170х100х100 мм 4 нековзні ніжки вага - 3 кг. корпус – нержавіюча сталь розм. 295x370x380
Виробник: Frosty
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Ручний слайсер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 295 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Довжина | 370 мм |
| Товщина нарізки | 13 мм |