
4 798,80 ₴
Апарат для нарізування картоплі оснащений чотирма комплектами ножів: 7, 10, 14 мм. та для нарізки на 8 частин.
Продуктивність: 240 кг/година
Ножі із нержавіючої сталі.
Кріплення на стінку: є.
Комплектація: 7, 10, 14 мм. та для нарізки на 8 частин.
Габарити: 280х170х390
Вага: 3,1 кг.
Модель: Frosty VC-01
Виробник ручного овочерізки компанія Frosty надає гарантію 12 міс. модель VC-01
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 390 мм |
| Тип | Овочерізка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Тип обладнання | Овочерізки промислові |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |