
89 732,40 ₴
Планетарний міксер FROSTY B40-B обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування: ресторани, кафетерії, столові, кафе. Міксер планетарний дозволяє звільнити обслуговуючий персонал від рутинної роботи вимішування тіста, збивання кремів, перемішування фаршу, заощадити витрати часу і залучати менше персоналу для приготування кінцевого продукту загальним обсягом 40 літр. Серед широкого асортименту міксерів планетарного типу, які представлені на ринку HoRaCa міксери FROSTY (Італія) користуються заслуженим попитом у кухарів. Планетарний міксер FROSTY - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ призначений для дуже крутого тіста (напр. для сухого печива)!
Планетарний міксер FROSTY B40-B просто миється вологою ганчіркою з мильним розчином і ополіскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Об'єм діжі, л: | 40 |
| Швидкість, об/хв: | 95/170/326 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 650 |
| Глибина, мм: | 550 |
| Висота, мм: | 1060 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 2 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 40 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 170 кг |
| Висота | 1060 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 650 мм |