
33 901,20 ₴
Планетарний міксер FROSTY B30-B важливе електромеханічне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування: ресторани, кафетерії, столові, кафе. Міксер планетарний призначений для швидкого і якісного замішування дріжджового тіста з високою вологістю, збивання кремів, перемішування фаршу, для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні та вершкові креми, білкові маси, муси, рідке тісто, майонези, а також для приготування тіста для здобних виробів загальним обсягом 30 літр. Серед широкого асортименту планетарних міксерів, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання міксери FROSTY (Італія) користуються великим попитом у кухарів. Планетарний міксер FROSTY - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для замісу сухого тіста (тіста з низькою вологістю) для уникнення швидкого зносу механізму або його поломки.
Планетарний міксер FROSTY B30-Bлегко миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Об'єм діжі, л: | 30 |
| Швидкість, об/хв: | 142/234/429 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 580 |
| Глибина, мм: | 440 |
| Висота, мм: | 890 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 30 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 кг |
| Висота | 890 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 440 мм |