
6 966 ₴
Міксер глибинний FROSTY HM-177 важливе професійне обладнання, на підприємствах громадського харчування, торгівлі, пекарнях, кондитерських. Міксер глибинний призначений для збивання яєць, вершків, кремів і мусів, приготування фаршу, тощо загальною потужністю 0.28 кВт. Серед великого вибору міксери FROSTY (Італія) користуються попитом у кухарів. Глибинний міксер FROSTY - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик для приготування вершкових і заварних кремів, збивання білків для безе і меренги;
• Ніж-штага призначений для рубки м'яса, овочів;
• Блок-мотор (корпус) призначений для роботи вінчика або ніж-штанги.
Міксер глибинний FROSTY дуже легко миється теплою водою і делікатною губкою з мильним розчином.
В комплекті:
• Стаціонарний міксер 0.28 кВт;
• Насадки вінчик;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Довжина насадки, мм: | 177 |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм, л: | 12 |
| Швидкість, об/хв: | 13000 |
| Комплектація: | вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.28 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 100 |
| Глибина, мм: | 100 |
| Висота, мм: | 480 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 13000 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна споживана потужність | 0.28 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |