



11 750 ₴
Планетарний міксер GOODFOOD PM-B5W необхідне основне електромеханічне обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування, може використовуватися як в пекарнях, так і в їдальнях, кафе, ресторанах. Міксер планетарний призначений для замішування тіста різної в'язкості, збивання яєць, вершків, кремів і мусів, приготування фаршу і т.п загальним обсягом літр. Серед великого вибору міксерів планетарного типу, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання, міксери GOODFOOD (Китай) користуються заслуженим попитом у більшості кухарів. Планетарний міксер GOODFOOD - це в першу чергу надійність, простота й оптимальна ціна за продукт високої якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ призначений для дуже крутого тіста (напр. для сухого печива)!
Планетарний міксер GOODFOOD PM-B5W дуже просто миється вологою ганчіркою з мильним розчином і споліскується теплою водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного очищення.| Виконання: | знімна діжа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Об'єм діжі, л: | 5 |
| Швидкість, об/хв: | 302/1000 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, гак |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 380 |
| Глибина, мм: | 240 |
| Висота, мм: | 375 |
| Вага, кг: | 13 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 1000 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 5 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 375 мм |
| Ширина | 380 мм |