
77 870 ₴
Холодильна вітрина OREST CD - холодильне обладнання, що стало вигідним для будь-якого магазину, кафе, бару, ресторану або точки фаст-фуд для роздрібного продажу десертів або холодних закусок, продуктів харчування, напоїв. Об'єднання в собі невеликих розмірів і великої місткості при цьому маючи презентабельний вигляд - основна перевага даного типу обладнання, в тому, що воно може зберігати в собі достатньо багато готової продукції для продажу при цьому бути надзвичайно стильним і ефектно акцентувати увагу відвідувачів на стравах.
Холодильна вітрина OREST CD має діапазон регулювання температури від + 8 ° С до + 10 ° С. Низьке споживання електроенергії 0.5 кВт з підключенням 220В. Вітрина холодильна OREST підлогового типу забезпечить гарне уявлення продукції для покупця. Холодильна вітрина має міцне скло, яке надійно вбудоване в корпус установки дозволяє не тільки добре розглянути продукт у вітрині, а й надійно утримує температуру всередині.
Особливості:
• Продукти розміщені у вітрині добре видно покупцям завдяки вбудованій всередині підсвічування і скляні дверцята;
• Невисоке енергоспоживання;
• Вітрина оснащена 3 полками, в якості нижнього рівня служить незнімна полиця;
• Достатня площа викладання продукції з круговим 360 ° поданням;
• Відтавання природними теплоприпливи;
В комплекті:
• Холодильна вітрина OREST CD;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Діапазон робочих температур, °C: | +8°...+10° |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 1800 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Орест |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 1000x1000 |