
43 615 ₴
Тістоміс APACH ASM22R 2S 3Ф електромеханічне обладнання, що часто використовується в піцеріях, кондитерських цехах, пекарнях, а так само на кухнях ресторанів і кафе. Тістоміс призначений для швидкого і якісного замішування тіста для приготування хлібобулочних виробів, дріжджового тіста, кондитерських виробів. Серед величезного асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку HoRaCa тістомісильники APACH (Італія) користуються попитом у кухарів. Тістоміси APACH - якість, надійність, простота в управлінні, і сучасний дизайн є незаперечними факторами для зупинки свого вибору на даному обладнанні.
Тістоміс APACH ASM22R 2S 3Ф укомплектований діжею на 22 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 17 кг. Технічне виконання тістоміса - знімна діжа, відкидна верхня частина. Робочий орган апарату - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в даному тістомісі встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - нержавійка харчового типу AISI 304.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс APACH ASM22R 2S 3Ф просто миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | знімна дежа, відкидна верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Обсяг діжі, л: | 22 |
| Одноразове завантаження тесту, кг: | 17 |
| Продуктивність кг/год: | 56 |
| Таймер: | є |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | забарвлена сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 385 |
| Глибина, мм: | 670 |
| Висота, мм: | 725 |
| Вага, кг: | 73 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 17 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 22 л |
| Продуктивність | 56 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 73 кг |
| Висота | 725 мм |
| Ширина | 385 мм |