
34 393 ₴
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс APACH ASM22F 2S 3Ф просто миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.
В комплекті. Тістоміс APACH ASM22F 2S 3Ф:
• Тістоміс спіральний 380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Виконання: | незнімна дежа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Обсяг діжі, л: | 22 |
| Одноразове завантаження тесту, кг: | 17 |
| Продуктивність кг/год: | 56 |
| Таймер: | є |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | забарвлена сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 385 |
| Глибина, мм: | 670 |
| Висота, мм: | 725 |
| Вага, кг: | 65 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 17 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 22 л |
| Продуктивність | 56 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 кг |
| Висота | 725 мм |
| Ширина | 385 мм |