
40 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scan |
| Країна виробник | Данія |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Міні-бар | Ні |
| Номінальна споживана потужність | 4.4 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1365 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 350 л |