
Відправка з 01 травня 202661 995 ₴
Планетарний міксер APACH APL 5B 1Ф основне обладнання, що часто використовується на підприємствах громадського харчування і в виробничих цехах, ідеально підходить для пекарень і кондитерських. Міксер планетарний призначений для замісу дріжджового тіста з високою вологістю, збивання кремів, перемішування фаршу для механізації процесу приготування різних кондитерських і кулінарних сумішей, таких як яєчні і вершкові креми, білкові маси, муси, рідке тісто, майонези і ін загальним обсягом 5 літр. Серед широкого асортименту міксерів планетарного типу, які представлені на ринку професійного кухонного обладнання міксери APACH (Італія) користуються заслуженим попитом у кухарів. Планетарний міксер APACH - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
У стандартну комплектацію планетарного міксера входять:
• Вінчик призначений для збивання суфле, мусу, рідкого і нежирного опарного тіста, яєчної маси;
• Крюк (спіраль) - для промішування дріжджового тіста або фаршу;
• Лопатка (бітер) - для виробництва бісквіта, еклерів, пюре, цукрової глазурі, начинок для кондитерських виробів.
Важливо! НЕ призначений для дуже крутого тіста (напр. для сухого печива)!
Планетарний міксер APACH APL 5B 1Ф дуже легко миється теплою, мильною водою. Якщо не вдалося відмити залишки тіста від чаші міксера, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточної чищення.| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Кількість швидкостей: | варіатор |
| Обсяг діжі, л: | 5 |
| Швидкість, об/хв: | 40/200 |
| Комплектація: | віночок, лопатка, спіраль |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | забарвлений метал |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 330 |
| Глибина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 465 |
| Вага, кг: | 25 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 200 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 5 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 465 мм |
| Ширина | 330 мм |