
115 016,40 ₴
2 дверей
1 камера, t°=-18°/-22°C
Об'єм 1340 л
6 полиць GN-2/1
Вентильоване охолодження
Автоматичне розморожування
Внутрішнє підсвічування
Замок двері
t° довкілля +38°С
На колесах
Усередині та зовні - нерж.
Обробка сатинована шліфування
Satin-finish SCOTCH-BRITE
Плям від дотику рук не залишається
Потужність: 0,60 кВт/220В
Розмір 1480x830x2010
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.6 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2010 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 1480 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1340 л |