
11 984 ₴
Кутер AMITEK CT3 типу - кутер - обладнання яке використовується в кухнях кафе і ресторанів, в заводських цехах, в супермаркетах для виконання подрібнення продуктів різного ступеня жорсткості, перемішування тіста, подрібнення зелені, товчення твердих продуктів. За допомогою кутера легко приготувати різні паштети, соуси, овочеве або фруктове пюре, швидко збити крем, білки і вершки. Основне призначення кутера - подрібнення компонентів, що входять до складу ковбас (ліверних, варених, напівкопчених і ін.), а також сардельок і сосисок. Завдяки регулюванню швидкості можна самим управляти подрібненням. Більше швидкість - дрібніше подрібнення. На станині кутера укріплена чаша і вал з декількома парами спеціальних кутерних ножів, що обертаються в площині, перпендикулярній площині обертання чаші, з допомогою яких проводиться подрібнення і перемішування інгредієнтів фаршу.
Особливості:
• Одним з найважливіших плюсів цього апарату - швидкість здійснених операцій;
• Ножі в чаші встановлені досить низько, щоб можна було готувати і невеликі порції;
• Корпус - алюміній;
• Потужний двигун оснащений системою автоматичного гальмування при знятті чаші;
• Електромеханічна вологонепроникна панель управління;
• Гумові ніжки перешкоджають ковзанню і міцно утримують апарат на поверхні;
• Ємність діжі 3 літри;
• Можливість роботи зі швидкістю 1400 об/хв;
В комплекті:
• Кутер 3 л;
• Дод. комплектація ;
• Паспорт-інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
► Кутер - потужний кухонний інструмент, призначений для ефективного роздрібнення продуктів, переважно, твердої консистенції. Оснащується широкими ножами з зубчиками, здатними подрібнювати м'ясо, рибу, птицю на дрібний фарш, але погано справляється з в'язкою емульсією;
► Бліксери - поєднання блендера і міксера - потужний двигун і сталеві ножі з зубчиками, принцип роботи яких дозволяє спеціально затягувати емульсію під себе, тобто ще більш ефективно подрібнювати дрібні частинки. Здатний працювати при заповненні чаші більше половини, ідеальний для виготовлення майонезу, пюре, мусів і джемів;
► Кухонний процесор (комбайн) - спецобладнання що поєднує в собі: блендер, овочерізку, м'ясорубку, а в деяких випадках, і соковижималку. У процесі готування дозволяє змінювати диски і ножі, перемикаючись з шинкування овочів, наприклад, на рубання м'яса.
| Ємність, л: | 3 |
| Тип: | кутер |
| Швидкість, об/хв: | 1400 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 320 |
| Висота, мм: | 320 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amitek |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Куттер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 1400 об/хв |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Об'єм ємності | 3 л |