
41 434,80 ₴
| Гарантійний термін: | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saro |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильний мінібар |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Міні-бар | Так |
| Номінальна споживана потужність | 3.1 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 кг |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 320 л |