

6 295,20 ₴
*Примітка: ключовою різницею між чафіндішами та мармітами є сфера застосування даних пристроїв: марміт - це частина лінії роздачі ресторану самообслуговування, в той час як чафіндіш є посудиною з підігрівом на накритому столі серед інших блюд.
Чафіндіш електричний SARO LORENA вагою 5 кг та об'ємом літрів - це робить пристрій максимально мобільним та універсальним. Нагрівом їжі займається керамічна лампа, що підвищує ефективність самого пристрою. чафіндіш підтримує відро гастроємності.
Особливості:
• Тепло максимально огортає чашу пристрою, в порівнянні з конкурентами;
• Відкидна кришка надійно закріплена на корпусі чафіндіш;
• Встановлюйте універсальні гастроємності - утилітарність пристрою вище всяких похвал;
• Завидна компактність та мобільність пристрою;
• Стійкий до корозії корпус;
• Висока ремонтопридатність.
У комплекті:
• Чафіндіш електричний SARO LORENA;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Матеріал виробу: | фарбована сталь |
| Об'єм, л: | 9 |
| Тип гастроємності: | GN 1/1 |
| Тип нагріву: | електричний тен |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.9 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 573 |
| Глибина, мм: | 348 |
| Висота, мм: | 284 |
| Вага, кг: | 5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Saro |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна споживана потужність | 0.9 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 573 мм |
| Висота | 284 мм |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |