
38 261 ₴
Тістоміс GGF IM 33 2V обладнання, що часто використовується для хлібопекарських підприємств і закладів громадського харчування, може використовуватися як в пекарнях, так і в їдальнях, кафе, ресторанах, піцеріях. Тістоміс використовують для замісу листкового, крутого, дріжджового тіста. Серед великого вибору тістомісильників, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники GGF (Італія) користуються великим попитом у більшості кухарів. Тістоміси GGF - це довговічний і надійний апарат, ціна якого повністю відповідає його якості.
Тістоміс GGF IM 33 2V оснащений діжею на 33 л вмісту. Вихід тіста становить 25 кг. Технічне виконання тістоміса - незнімна діжа, нерухома верхня частина. Робочий орган обладнання - спіральний. Забезпечує заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в апараті встановлено 2 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильних машин рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс GGF IM 33 2V дуже легко миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.| Виконання: | незнімна діжа, нерухома верхня частина |
| Об'єм діжі, л: | 33 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 25 |
| Продуктивність, кг/год: | 100 |
| Таймер: | є |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2 |
| Напруга, В: | 220/380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 440 |
| Глибина, мм: | 830 |
| Висота, мм: | 720 |
| Вага, кг: | 104 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGF |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 33 л |
| Продуктивність | 100 кг/год |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 104 кг |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 440 мм |