
24 986 ₴
Тістоміс BOGAZICI BHY-35 важливе електромеханічне обладнання, що часто використовується на кондитерських і хлібопекарських підприємствах, піцеріях, ресторанах, столових і кафе. Тістоміс використовують для замісу листкового, крутого, дріжджового тіста. Серед великого асортименту тістомісильних машин, які представлені на ринку барно-ресторанного обладнання тістомісильники BOGAZICI (Туреччина) користуються попитом у кухарів. Тістоміси BOGAZICI - це в першу чергу надійність, простота і оптимальна ціна за продукт високої якості.
Тістоміс BOGAZICI BHY-35 оснащений діжею на 40 л вмісту. Вихід тіста приблизно становить 35 кг. Технічне виконання тістоміса - інерційна дежа. Робочий орган обладнання - вилковий. Забезпечує відмінний заміс навіть маленьких порцій тіста. Для роботи в тістомісильній машині встановлено 1 швидкість замісу. Корпус тістоміса виконаний з технічної сталі, пофарбованої спеціальною фарбою стійкою до відколів, подряпин і впливів вологи. Діжа, захисна решітка і робочі елементи - харчова нержавіюча сталь.
Важливо! Для оптимального використання тістомісильників рекомендується наповнювати від 30% до 80% обсягу діжі. Пропорція інгредієнтів має бути мінімум 1/3 для рідин (рослинна олія і вода) і 2/3 для твердої частини (борошно, дріжджі, сіль).
Тістоміс BOGAZICI BHY-35 просто миється теплою водою і делікатною мочалкою з мильним розчином. Якщо не вдалося відмити тісто від чаші тістоміса, то потрібно скористатися пластиковою лопаткою для остаточного чищення.
Можливе виготовлення тістоміса з підключенням на 220В або 380В!
В комплекті. Тістоміс BOGAZICI BHY-35:
• Тістоміс вилковий 220/380 вольт;
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Виконання: | інерційна діжа |
| Об'єм діжі, л: | 40 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 35 |
| Тип робочого органу: | вилковий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.55 |
| Напруга, В: | 220/380 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 860 |
| Висота, мм: | 740 |
| Вага, кг: | 105 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bogazici Makina |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 35 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 0.55 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 40 л |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 кг |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 600 мм |